Paslaugos

OSTERISK

Mūsų paslaugos

Mes turime geriausius ekspertus, kurie pakels jūsų verslą į kitą lygį, pabandykite ir pamatysite!

icon

Tinklapių kūrimas

Internetinių svetainių ir tinklapių kūrimas yra kūrybiškumo reikalaujantis darbas, kurį atliksime pagal visus Jūsų pageidavimus ir poreikius. Užtikriname elegantiškas, funkcionalias ir gerą vartotojų patirtį sukuriančias svetaines.

icon

Reklama soc. tinkluose

Reklama socialiniuose tinkluose - neatsiejama modernaus marketingo dalis. Čia rasite kone plačiausią skaitmeninę auditoriją, kurią galėsite pasiekti sau tinkamiausiu formatu.

icon

Monitoringo paslaugos

Monitoringo paslauga centralizuotai valdo ir stebi pagrindinius tinklo parametrus bei tinklo įrenginius, kad būtų pasiektas norimas jų našumo ir eksploatavimo efektyvumo lygis.

icon

Foto / Video paslaugos

Kuriame patrauklų turinį, įskaitant ir nuotraukas bei vaizdo įrašus, kurie pritraukia auditoriją, teisingai informuoja vartotoją apie teikiamas paslaugas, siūlomus gaminius, įkvepia veiksmui ir atneša rezultatus.

icon

El.Parduotuvių kūrimas

Prognozuojama, kad el. parduotuvės išliks viena sparčiausiai augančių rinkų. Tad kreipkitės ir padėsime pradėti prekybą internetu.

icon

Serverių administravimas

Naudojantis mūsų paslaugomis, Jums nebereikės rūpintis serveriu ir su juo susijusiomis problemomis. Saugumu, programinės įrangos atnaujinimu, apkrovos valdymu, aukštu sistemos pasiekiamumu bei kitais aspektais pasirūpins mūsų profesionalų komanda.

icon

Turinio rinkodara

Mūsų komanda ištirs Jūsų verslo rinką, sudėlios turinio rinkodaros planą, sukurs vertingą turinį, suformatuos jį ir patalpins Jūsų svetainėje. Viskas pagal kliento poreikius!

icon

Tiesioginės transliacijos

Tiesioginis vaizdo ir garso informacijos perdavimas Jūsų tikslinei auditorijai iš bet kurios šalies vietos. Užtikriname kokybiškas tiesiogines transliacijas įvairiais kanalais, visoje Lietuvoje.

icon

Mobilių programėlių kūrimas

Mobilioji programėlė - išmaniesiems įrenginiams skirtas produktas, kuris leidžia lengvai ir greitai pasiekti ar perduoti reikiamą informaciją. Pasiekite tikslinę auditoriją per telefoną ar planšetinį kompiuterį.

icon

IT ūkio administravimas

Pasirinkus šią paslaugą jums nereikės sukti galvos dėl iškilusių problemų su IT sritimi. Viską galėsite drąsiai patikėti mums. Kokybiška priežiūra ir greitas reagavimas - garantuotas.

icon

Google ads reklama

Vartotojai Jūsų jau ieško, tad būkite matomi! Google siūlo nepamainomą būdą būti atrastiems. Tai - Google ads, kurie leidžia pasiekti vartotoją būtent tada, kai jis svarsto įsigyti Jūsų paslaugą ar produktą.

icon

Konversijų optimizavimas

Į svetainės lankytojų srauto pritraukimą investuojama daug lėšų ir pastangų: vykdomos reklaminės kampanijos, rengiamos SEO, socialinių tinklų ir el. pašto rinkodaros strategijos. Kai šie kanalai sukuria didelį lankytojų srautą, efektyviau tampa konvertuoti esamus lankytojus, nei stengtis pritraukti dar daugiau naujų.

Domina paslaugos?

#
#